Ariadna – świetny panel z nagrodami

Ariadna to ogólnopolski panel badawczy w którym zbierane są opinie Polaków na różne tematy, często nawet polityczne. Firma współpracuje także z wiodącymi ośrodkami w dziedzinie nauk społecznych. Dostępne są tutaj oczywiście płatne ankiety, ale niestety zebrane punkty możemy wymienić tylko na nagrody rzeczowe. Jednak nie mamy się co martwić, bo przelicznik jest korzystny, a nagrody są naprawdę ciekawe.

Rejestracja

Rejestracja jest oczywiście darmowa. Zarejestrować się możesz tutaj. Wystarczy z głównego menu wybrać zakładkę „Załóż konto”.

płatne ankiety

Następnie wypełnić formularz rejestracyjny, a na adres podany podczas rejestracji otrzymasz link potwierdzający chęć dołączenia do panelu i pierwszą ankietę profilującą za którą dostaniesz punkty. W panelu Ariadna może zarejestrować się każda osoba, która ma ukończone 14 lat i zamieszkuje na terenie Polski.

Jak korzystać?

Powiadomienie o ankietach otrzymujemy na e-maila. W każdym zaproszeniu znajduje się informacja o temacie ankiety, czasie trwania oraz ilości punktów, które otrzymamy. Jeśli nie zakwalifikujemy się do danej ankiety to otrzymamy 1 punkt rekompensaty. Co miesiąc przychodzi ok. 10 ankiet.

Zarobki

Zarobione punkty za wypełnione płatne ankiety wymienić możemy na nagrody rzeczowe. W panelu jest ich naprawdę sporo, a punkty zbiera się szybko.

płatne ankiety

W katalogu nagród dostępne są książki, zabawki dla dzieci, kosmetyki, elektronika, sprzęt RTV i wiele innych. Punkty nie przepadają więc możemy je zbierać nawet dwa lata na wymarzoną nagrodę. Wszystkie rzeczy wysyłane są na koszt Ariadny za pośrednictwem poczty na podany adres.

Zarejestruj się już dziś i zdobądź wymarzoną nagrodę 😉

płatne ankiety