Clixsense – mnóstwo płatnych ankiet

Clixsense to świetna platforma oferująca zarabianie pieniędzy polegające na wypełnianiu ankiet i realizowaniu prostych zadań. Na rynku istnieje aż od 2007 roku, a jej siedziba znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Jest to jeden z najlepszych programów na rynku PTC. Wypłaty są szybkie i bezproblemowe.

Rejestracja

Rejestracja jest oczywiście darmowa, dokonać jej można tutaj. Wystarczy z głównego menu wybrać zakładkę „Rejestracja”. Następnie wypełnić formularz rejestracyjny, a na adres e-mailowy podany podczas rejestracji otrzymamy link potwierdzający chęć dołączenia do panelu. W badaniach mogą brać udział użytkownicy niepełnoletni, którzy ukończyli 16 rok życia. Strona jest w wersji angielskiej, ale ankiety będziemy otrzymywać po polsku.

Wypełnić należy:

– First Name, wpisujemy imię

– Last Name, wpisujemy nazwisko

– Username, wymyślamy i wpisujemy nazwę użytkownika

– E-mail, wpisujemy adres poczty e-mail

– Confirm E-mail, wpisujemy jeszcze raz wcześniej podany adres poczty

– Password, wymyślamy i wpisujemy hasło

– Confirm Password, wpisujemy jeszcze raz wcześniej podane hasło

– Zaakceptować należy regulamin serwisu i politykę prywatności, zaznaczając okienko na dole formularza, następnie kliknąć Join Now

– Aby dokończyć proces rejestracji, należy kliknąć w specjalny link aktywacyjny, który zostanie wysłany na podany w formularzu adres e-mail.

Jak korzystać?

Po rejestracji należy wypełnić szczegółowo profil, wtedy otrzymamy więcej ankiet. Powiadomienia o dostępnych ankietach przychodzą bardzo rzadko na skrzynkę mailową, dlatego musimy często logować się na stronę. W przeglądarce można także zainstalować dodatek ClixAddon, który będzie powiadamiał nas o nowych ankietach.

Ankiety są dobrze płatne, oscylują w granicach od 0,15$ do 5$. Ilość i rodzaj ankiet będzie zależała od naszego profilu i zawartych w nim danych, jak: wiek, miejsce zamieszkania, zainteresowania itp. Codziennie otrzymuje się ich kilka. Każda firma zlecająca ankietę sama decyduje do jakiej grupy chce, by była skierowana

Na stronie możemy również wykonywać płatne zadania (Tasks), które polegają na rejestrowaniu się na innych stronach internetowych i testowaniu ich. Ilość zadań zależy od poziomu użytkownika. Płatne są od 1 do 10 centów.

Zarobki

Minimalny próg wypłaty wynosi 10$. Pieniądze możemy wypłacić za pośrednictwem konta na Skrill, Payoneer, Paytoo lub Tango card. Przelew przyjdzie do nas maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych

Dodatkowo każdy użytkownik może otrzymać dzienny dodatek do zarobku. Należy spełnić tylko dwa proste warunki:
– wypełnić dwie ankiety lub wykonać minimum 10 zadań (tasków),
– odwiedzić dowolny dział na forum

Za spełnienie tych wymogów otrzymamy bonus w wysokości 12% do dziennego zarobku. Nagroda do konta zostanie dodana w ciągu 24h. Dodatkowo 2% można otrzymać instalując dodatek ClixAddon i pozostawiając go włączonym na min. 1 godzinę dziennie. Kolejne 2% można uzyskać, poprzez wypełnienie dziennego bonusu przez 3 kolejne dni. Z wszystkich bonusów otrzymamy nawet 16% dodatkowej premii od dziennych zarobków.

Kliknij tutaj, zarejestruj się w Clixsense i zacznij zarabiać!