Demando – ciekawe płatne ankiety

Demando to ciekawy panel zajmujący się badaniami rynku należący do firmy Smartpanels.pl Sp. z o.o. Ankiety w serwisie są dobrze płatne, w tygodniu pojawia się ich kilka. Przy dobrych wiatrach wypłatę 50 zł możemy zlecać co dwa miesiące. Warto z tego serwisu korzystać, bo jest wypłacalny.

Rejestracja

Udział jest oczywiście bezpłatny. Zarejestrować się możesz tutaj. Wystarczy z głównego menu wybrać zakładkę „Rejestracja”. Następnie wypełnić formularz rejestracyjny, a na adres podany podczas rejestracji otrzymasz link potwierdzający chęć dołączenia do panelu. Płatne ankiety pojawiają się niemal od razu.

W badaniach mogą brać udział użytkownicy niepełnoletni, którzy ukończyli 13 rok życia. Warto wypełnić szczegółowo profil, bo otrzymamy za to 30 punktów bonusu.

Jak korzystać?

Powiadomienia o dostępnych ankietach przychodzą na skrzynkę mailową. Ankiety są dobrze płatne, oscylują w granicach od 3 do 6 zł, a co najważniejsze dość krótkie. Jeśli się nie zakwalifikujemy do jakieś ankiety to otrzymamy 1 punkt rekompensaty.

Zarobki

Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów możemy je wymienić na gotówkę. Przelew przyjdzie do nas maksymalnie w ciągu 7 dni. Za 500 puntów otrzymamy 50 zł. Istnieje możliwość także doładowania telefonu za 10 zł lub przekazania środków na fundację charytatywną.

Zostań już dziś członkiem tej społeczności.