Swpanel – szybkie zarobki w necie

Swpanel to polski serwis z badaniami online. Wyróżnia się ogromną liczbą płatnych ankiet, a najkrótsze wypełnia się w kilka sekund. Punkty zbiera się tutaj bardzo szybko po zastosowaniu złotej rady, którą dzielę się z Wami poniżej 🙂

Rejestracja

Jeżeli chcesz dołączyć do internetowej społeczności zarejestrować się możesz tutaj. Na stronie wystarczy kliknąć „Rejestracja” i podać adres e-mail. Po jego potwierdzeniu musimy uzupełnić profil. Rejestracja jest możliwa od 13 roku życia. Najwięcej ankiet mają osoby mieszkające na wsi i mające 40 lat.

Jak korzystać?

Na stronie w zakładce dostępne są wszystkie ankiety. Teoretycznie powiadomienia o nowych ankietach powinny pojawić się na poczcie, ale niestety przychodzą bardzo rzadko. Dlatego warto logować się parę razy dziennie na stronie i sprawdzać, czy jest coś dostępne.

Złota rada! Dostępna jest świetna wtyczka na przeglądarkę Google Chrome, która informuje nas o dostępnych ankietach. Warto ją zainstalować! Znajduje się ona tutaj. Jej zaletą jest to, że wysyła powiadomienia o nowych, płatnych ankietach, a także indywidualne zaproszenia do płatnych badań, np. czatów, for. Dzięki temu nie trzeba logować się co chwilę na stronę. Dodatkowo za jej zainstalowanie zdobędziemy dodatkowe punkty – 10 StudentsPoints (5 zł) za rozszerzenie, a za każdy miesiąc nieprzerwanego z niego korzystania dodatkowe 10 StudentsPoints. Rozszerzenie wygląda tak:

Uwaga! Niestety dla niewtajemniczonych ankiety na tym portalu mogą być trochę mylące, bo podzielone są na StudentsPoints i SocialPoints. Za pierwsze otrzymujemy wynagrodzenie, za drugie nie.

Najwięcej ankiet otrzymują osoby, które mają 40 lat i mieszkają na wsi.

Ankiet jest mnóstwo, niektóre wypełnia się kilka sekund.

Zarobki

Punkty w tym serwisie zbiera się bardzo szybko, tylko musimy pamiętać o tym, by wypełniać płatne ankiety oferujące StudensPoints. Wynagrodzenie za badanie wynosi zazwyczaj od 1 do 10 punktów. 1 StudentsPoints = 0,50 zł. Po uzbieraniu konkretnej ilości możemy je wymienić na nagrody, takie jak koszulki, ale najbardziej korzystny jest przelew na konto za 100 StudentsPoints. Za zainstalowanie wyżej wspomnianego rozszerzenia przez rok otrzymamy 130 StudentsPoints, nawet jak nic nie będziemy robić. Chyba warto skorzystać?

Program polecający jest niekorzystny. Za każdego poleconego otrzymamy 2 SocialPoints, czyli niepłatne punkty. Jeżeli jednak osoba ma minimum 40 lat lub mieszka na wsi otrzymamy 2 StudentsPoints.

Zostań już dziś studentem tego fajnego panelu!