Toluna – świetny panel do zarabiania

Toluna to jedna z moich ulubionych społeczności internetowych na której możemy wypełniać płatne ankiety. Punkty zbiera się tutaj bardzo szybko. Czasami w miesiąc udaje mi się zarobić 100 zł. Wymieniam zawsze punkty na bony do Empiku. Czy nie fajnie zarobić sobie parę groszy za klikanie w płatne ankiety co jakiś czas na komputerze? Wydaje mi się, że WARTO, bo serwis jest WYPŁACALNY i OPŁACALNY!

Rejestracja

Jeżeli chcemy dołączyć do internetowej społeczności wystarczy kliknąć tutaj, a na stronie wybrać opcję „Zarejestruj się” . Następnie należy uzupełnić podstawowe dane. Za założenie otrzymamy 500 punktów, a za wypełnienie każdej ankiety profilującej – 100 punktów, a jest ich aż trzynaście. Na start otrzymamy aż 1800 punktów.

płatne ankiety

Jak korzystać?

Powiadomienia o nowych płatnych ankietach otrzymujemy na e-mail, dostępne są one także na stronie w zakładce „Ankiety”, oscylują w granicach 1600-3000 punktów w zależności od długości. Obok jest informacja o ilości punktów, ile możemy otrzymać za ich zrobienie.

Na stronie są dostępne także ukryte płatne ankiety sponsorowane za 15 pkt, które pojawiają się co kilka dni. Serwis umożliwia także tworzenie własnych ankiet.

płatne ankiety

Możemy także zapraszać nowe osoby do społeczności. Za każdą nową otrzymamy 500 punktów.

Pamiętać musimy, że punkty od momentu zdobycia ważne są przez 16 miesięcy. Jeśli nie zostaną wykorzystane, po tym czasie automatycznie stracą ważność i zostaną usunięte z konta. Według mnie nie ma się co tym przejmować, bo ankiet jest tutaj MNÓSTWO 🙂

Zarobki

Punkty w tym serwisie zbiera się bardzo szybko. Po uzbieraniu konkretnej ilości możemy je wymienić na nagrody. Dostępne są one na profilu użytkownika w zakładce – nagrody. Otrzymać możemy bony do Empiku, Tk-maxx, Zalando, MediaMarkt. Możliwa jest także wypłata gotówki na PayPal.

Zarejestruj się już dziś tutaj, na pewno będziesz zachwycony 🙂